Easyjet’ten Antalya’ya ek koltuk kapasitesi

İngiltere merkezli hava yolu şirketi Easyjet, Belfast International ve Belfast City havalimanlarından 140 bin ekstra koltuk satışa sundu.

Şirket 26 Haziranda Belfas City Havalimanından Manchester ve Luton seferlerine de başlayacağını duyurdu. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada 3 gün icra edilecek seferler yıl boyunca devam edecek.  

Easyjet ayrıca yazın Antalya ve Rodos Adası seferlerinde kullanmak üzere Belfast International Havalimanındaki filosuna 8 adet Airbus A320 ekliyor.

Daha öncesinde Flybe tarafından da yapılan yeni koltuk ekleme hamlesi, “yurt için bağlantılarını ve yurt içindeki talebi artırma” amacını taşıyor.

Easyjet İngiltere Müdürü Ali Gayward konuyla ilgili “İnsanların arkadaşlarını, sevdiklerini görebilmesi, işlerini gerçekleştirebilmesi ve ülkeyi keşfedebilmesi için yurt içi bağlantılarının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla müşterilerimize; iş ve tatil amaçlı seyahatlerde popüler olacağını bildiğimiz, uygun fiyatlı ve güler yüzlü hizmet veren daha fazla direkt ve kullanışlı yurt içi bağlantısı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.” açıklamalarını yaptı.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

deneme

Kas Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği